بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۷۸۷۴
مرتبط با : ویدئو
تاریخ : ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷:۴۲
بازدید مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بتاجا به اتفاق مدیران و مسئولین از پروژه شهید بهشتی

برابر تدابیر مدیر عامل بتاجا تا رفع مشکلات و اطمینان از روند مطلوب پروژه شهید بهشتی روزهای دوشنبه هر هفته ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰ جلسه بازدید، بررسی و رفع مشکلات بلوک های در حال ساخت ( شهرک شهید بهشتی ) برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی بتاجا، امیر سرتیپ رضا خرم طوسی مدیر عامل بنیاد تعاون آجا به همراه تعدادی از مسؤلین اجرایی و نظارتی بتاجا از پروژه شهید بهشتی بازدید و ضمن تأکید بر تسریع ساخت و ارائه سریع تر زیر ساخت ها به پیمانکاران و مسئولین اجرایی پروژه، در نشستی صمیمانه مشکلات و درخواست های اعضای پروژه و نمایندگان آن ها را استماع و دستورات مقتضی جهت رسیدگی به درخواست ها به عوامل مربوطه داده شد.

رئیس هیأت مدیره بتاجا در این دیدار خاطرنشان کرد که طی چند ماه آینده مشکلات زیر ساختی پروژه از جمله برق و گاز شهری با تلاش و پیگیری عوامل بتاجا مرتفع و ساکنین از شرایط مطلوب تر برخوردار خواهند شد.

ضمناً، ایشان بر برگزاری جلسات هفتگی مفید تر و هدفمند تر در آینده و ارائه گزارش کار در هر هفته تأکید و رفع هر چه زودتر مشکلات و پیگیری معاونت های بتاجا را خواستار شد. شایان ذکر است این جلسه دوشنبه هفته آینده  ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰ نیز با حضور امیر خرم طوسی یا نماینده ایشان برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری این بازدید بدین شرح است: