بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۷۷۹۱
مرتبط با : اخبار بتاجا
تاریخ : ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲:۰۷
اعضای طرح توانمند سازی چیتگر می توانند ۵ متر تا ۳۰ متر به سهام خود اضافه کنند/ متقاضیان جدیدِ طرح باید ۵ سال عضو طرح حکمت باشند

به گزارش مدیریت اطلاع رسانی بتاجا به دنبال ثبت نام 20 متر مربع سهام در پروژه چیتگر در قالب طرح توانمند سازی کارکنان، ثبت نام کنندگانی که متمایل به افزایش سهام خود هستند می توانند 5 متر تا 30 متر به سهام خود با شرایط اقساط بیافزایند.

همچنین کارکنانی که از تاریخ 98/10/1 به بعد متقاضی عضویت در طرح توانمند سازی پروژه چیتگر هستند و 20 سال سنوات خدمتی را طی نموده اند، می بایست تا تاریخ 98/6/1 سابقه عضویت در طرح حکمت شان به عدد 5 سال رسیده باشد. متقاضیان زیر 5 سال سابقه کد 62 در نوبت های بعدی دعوت خواهند شد.

کارکنان به شرط عدم استفاده از تسهیلات بتاجا و داشتن 5 سال سابقه‌ی کد 62 کد ۶۲، با واریز کمتر از ۳۰ درصد از مبلغ کل می توانند در طرح توانمند سازی مشارکت نموده و از ۷۰ میلیون تومان وام طرح حکمت خود استفاده نمایند.

همچنین لازم به توضیح است از مبلغ ۳۰ درصد گفته شده (معادل ۳۰ میلیون تومان)، باقی مانده ی پس انداز طرح حکمت(کد۶۲) کسر و متقاضی می بایست مابقی را به شماره حساب  ۱۰۹۹۸۰۱۱۳۵۴۵۹۴۹  نزد بانک حکمت ایرانیان به نام صندوق تعاون بتاجا واریز کنند.(مبلغ پس انداز طرح حکمت در فیش حقوقی ثبت می باشد)

کلیه ی اعضا پس از واریز مبلغ ذکر شده (مابه التفاوت مبلغ ۳۰ میلیون تومان و پس انداز طرح حکمت) میبایست کپی فیش واریزی، کپی کارت ملی و کپی آخرین فیش حقوقی خود را به نشانی تهران، خیابان شریعتی، چهارراه قدوسی، خیابان قدوسی غربی، بعد از مسجد ستاد ارتش، پشت بانک حکمت ایرانیان با کد پستی ۱۶۳۱۷۱۳۱۱۱ ارسال نمایند. تاکید می گردد اصل فیش تا زمان دعوتنامه انعقاد قرارداد نزد متقاضی می ماند.

سهام دارانی که پیش از این صاحب 20 متر سهام شده اند و اکنون خواهان افزایش سهام خود به صورت اقساطی هستند می توانند از  5 متر تا 30 متر مربع به شرح جدول زیر میزان متراژ سهام خود را افزایش دهند.

دانلود تصویر با کیفیت بالا (اینجا)

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره های 88454692-021 و 88460541-021 (مدیریت امور متقاضیان بتاجا) تماس بگیرند یا پیام کتبی خود را از طریق سایت بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران قسمت ارتباط با ما به مدیریت اطلاع رسانی بتاجا ارسال نمایند….