بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۷۷۷۹
مرتبط با : اخبار بتاجا
تاریخ : ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷:۰۵
۲۰ ساله های ارتش که عضو طرح حکمت نیستند، اول عضو بعد صاحب ۲۰ متر سهام چیتگر شوند

اطلاعیه شماره7/ به گزارش مدیریت اطلاع رسانی و با اعلام مدیریت امور متقاضیان بتاجا، آندسته از کارکنان متقاضی طرح توانمند سازی چیتگر که بالای 20 سال سنوات خدمتی هستند و کد 62 ندارند، هرچه سریع تر نسبت به فعالسازی کد 62 خود اقدام کنند تا بتوانند 20 متر سهام چیتگر را خریداری کنند.

به همین منظور برابر تدابیر صورت گرفته، کلیه ی کارکنان عضو در طرح حکمت که سابقه خدمتشان تا تاریخ ۹۸/۶/۱ از 20 سال عبور نموده و تاکنون از تسهیلات بتاجا بهره مند نشده اند، می توانند در طرح توانمند سازی (خرید آسان ۲۰ متر مربع سهام به قیمت ۱۰۰ میلیون تومان در پروژه چیتگر) اقدام نمایند.

کارکنان به شرط عدم استفاده از تسهیلات بتاجا و جاری کردن کد 62 شان ، با واریز کمتر از ۳۰ درصد از مبلغ کل می توانند در طرح توانمند سازی مشارکت نموده و از ۷۰ میلیون تومان وام طرح حکمت خود استفاده نمایند.

همچنین لازم به توضیح است از مبلغ ۳۰ درصد گفته شده (معادل ۳۰ میلیون تومان)، باقی مانده ی پس انداز طرح حکمت(کد۶۲) کسر و متقاضی می بایست مابقی را به شماره حساب  ۱۰۹۹۸۰۱۱۳۵۴۵۹۴۹  نزد بانک حکمت ایرانیان به نام صندوق تعاون بتاجا واریز کنند.(مبلغ پس انداز طرح حکمت در فیش حقوقی ثبت می باشد)

کلیه ی اعضا پس از واریز مبلغ ذکر شده (مابه التفاوت مبلغ ۳۰ میلیون تومان و پس انداز طرح حکمت) میبایست کپی فیش واریزی، کپی کارت ملی و کپی آخرین فیش حقوقی خود را به نشانی تهران، خیابان شریعتی، چهارراه قدوسی، خیابان قدوسی غربی، بعد از مسجد ستاد ارتش، پشت بانک حکمت ایرانیان با کد پستی ۱۶۳۱۷۱۳۱۱۱ ارسال نمایند. تاکید می گردد اصل فیش تا زمان دعوتنامه انعقاد قرارداد نزد متقاضی می ماند.

شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی بتاجا به نشانی www.betaja.ir در قسمت “تماس با ما” پاسخگوی سوالات شما می باشد.