بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۶۴
مرتبط با : نسیم آسایش مسکن
تاریخ : ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۵:۵۴
پروژه پادگان ۰۶ در اولویت خدمات بنیاد تعاون ارتش است

شهردار منطقه 4 تهران به همراه معاونین و کارشناسان فنی این شهرداری با مهندس محتاج دیدار کرد. این دیدار به منظور پیگیری روند اجرایی عملیات ساختمانی پروژه اراضی پادگان جوادالائمه (06 پاسداران) در دفتر مرکزی بنیاد تعاون آجا صورت گرفت.
مهندس جاوید ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات بنیاد تعاون آجا، از همکاری و مساعدت سازمان متبوعش در این پروژه خبر داد.
وی همچنین اجرای این پروژه را دروازه ای جدید در شهرسازی مدرن دانست که با تأکید بر چندوجهی بودن و توجه به زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی در این پروژه، می توان رضایت خیل کثیری از شهروندان را جلب نمود.
مهندس محتاج نیز ضمن تقدیر از تلاش های شهرداری منطقه 4 و پرسنل زحمتکش آن، ابراز امیدواری کردکه با تلاش های دوجانبه بتوان گام مؤثری در اجرای هرچه بهتر این پروژه برداشت.
رئیس بنیاد تعاون آجا اجرای این پروژه را دارای اولویت و اقدامی مهم در راستای رفع دغدغه های اولیه شهروندان و خانواده بزرگ و سرفراز ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت که ان شاالله و به یاری خداوند متعال بتوان در وهله ی اول ضمن مرتفع ساختن نیاز مسکن این عزیزان، پاسخگوی نیاز های فرهنگی و آموزشی آنان نیز باشیم.
وی با نگاه مثبت به فضای تعاملی و ارتباطی با شهرداری، خواستار تداوم این ارتباط دوسویه شد که بتوان در امتداد آن در زمان مناسب پروژه را به بهره برداری رساند.