بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۴۹۶۴
مرتبط با : اخبار بتاجا
تاریخ : ۸ آبان ماه ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷:۱۴
طی حکمی :
مدیر عامل جدید شرکت عمران توسعه گران پیشگام منصوب شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه مسکن سازان بتاجا ، طی حکمی از سوی مدیر عامل موسسه ، آقای مهندس محسن اسماعیلی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت عمران توسعه گران پیشگام منصوب شد .

مدیر عامل جدید شرکت عمران توسعه گران پیشگام ضمن تشکر از تدابیر ارزشمند امیر عباس زاده و حمایت های مهندس آقایی اظهار داشت : با توجه به سیاست های کلان بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران که تامین منازل مسکونی پرسنل ارتش می باشد ، امیدواریم در این راهی که قدم بر داشته ایم سربلند باشیم .

مهندس محسن اسماعیلی اولویت اول خود را تسریع در روند ساخت منازل مسکونی عنوان کرد و گفت : در همین بدو ورودمان به شرکت پیشگام به رفع برخی از موانع موجود پرداختیم که به یاری خدا اغلب موانع از سر راه شرکت برداشته شده است .

وی همچنین با اشاره به خدمات ارزنده ای که مهندس رستمی مدیر عامل سابق شرکت پیشگام به صورت خالصانه و بی ادعا در این شرکت داشته اند افزود : با توجه به تغییرات مدیریتی در شرکت ، کلیه برنامه ریزی هایی که سابق بر این در شرکت انجام شده بود طبق روال انجام و برنامه های جدیدی را نیز دنبال خواهیم کرد که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد .