بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۴۱۶۲
مرتبط با : اخبار بتاجا
تاریخ : ۴ اسفند ماه ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲:۴۱
کارکنان اجا با جدیدترین خدمات بتاجا آشنا شدند

توانمندی ها و خدمات بنیاد تعاون ارتش طی نمایشگاهی در ستاد اجا عرضه شد و کارکنان با این خدمات آشنا شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بتاجا، در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و پیشرفت های بنیاد در حوزه های مختلف برای بازدیدکنندگان ارائه شد.جدیدترین اقدامات در پروژه های مسکونی،آخرین پیشرفت های پروژه های عمرانی قرارگاه سازندگی قائم(عج)، سامانه های اینترنتی  خدماتی، پیشرفت های مجتمع عظیم فولاد صائب و سایر حوزه های فعالیت بنیاد از جمله بخش های جذاب این نمایشگاه بودند.

لامپ های فوق کم مصرف که توسط متخصصان بومی در موسسه سامان وابسته به قرارگاه قائم تولید شده نیز در این نمایشگاه مورد توجه ویژه علاقمندان قرار گرفت. این لامپ ها با توان نوردهی بسیار بالاتر و کاهش قابل توجه در مصرف انرژی و هزینه تولیدی نسبت به نمونه های خارجی مورد استقبال بازار مصرف خود قرار گرفته است.

در فضای باز نمایشگاهی نیز سهامداران مجتمع عظیم فولاد صائب از ماکت طراحی شده این مجتمع بازدید کردند و با مشاهده عکس های سریالی، در جریان آخرین اقدامات و پیشرفت ها قرار گرفتند.

در بخش دیگری از این فضا، توان سازندگی قرارگاه قائم در ساخت و تکمیل پروژه بزرگ تقاطع سه سطحه کلانشهر قم به نمایش گذاشته شد و کارکنان اجا ماکت طراحی شده از این پروژه عظیم را ملاحظه کردند. حضور قرارگاه قائم ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیشبرد طرح های بزرگ عمرانی و توانمندی فنی و تجهیزاتی این قرارگاه  مورد توجه و تقدیر ویژه قرار گرفت.

اما بخش مسکن یکی از پرمخاطب ترین بخش ها بود که اعضای هر پروژه با پخش گزارش تصویری و همچنین دریافت گزارش های مکتوب در این حوزه در جریان آخرین اقدامات در پروژه های خود قرار گرفتند. شهرک مسکونی چیتگر، آبشار اصفهان، آبشار2 مشهد، شهرک مسکونی هشتگرد و بسیاری از پروژه های مسکونی دیگر در این نمایشگاه معرفی شدند.

در این نمایشگاه برای نخستین بار گستره عظیم حضور تعاونی های مسکن ارتش از طریق سازه بزرگ جانمایی این تعاونی ها در سراسر کشور رونمایی گردید. در این نقشه، 57 تعاونی از نیروهای مختلف ارتش در سراسر ایران اسلامی معرفی گردید که همگی با حمایت های بنیاد تعاون اجا در حال خدمت رسانی به کارکنان می باشند.

کارشناسان حوزه خدمات بنیاد نیز با حضور در این نمایشگاه، خدمات فعال خود در سامانه های اینترنتی را برای بازدیدکنندگان تشریح کردند. از آن جایی که این بخش ها به عنوان جدیدترین بخش های خدماتی بنیاد شروع به کار نموده است، طرفداران خاص خود را در نمایشگاه پیدا کرد تا در اولین فرصت از تخفیف 15 درصدی بلیط های هواپیمایی کاسپین، خرید خودرو و سایر خدمات بهره مند گردند.

شایان ذکر است این نمایشگاه پس از استقبال کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، 27 بهمن ماه به کار خود پایان داد.