بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۴۰۵۷
مرتبط با : اخبار بتاجا
تاریخ : ۲۹ دی ماه ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶:۱۱
با تکمیل 85درصد آماده سازی؛
اراضی آبشار۲ مشهد به زودی واگذار می شود

سرهنگ شاهرخ آبادی، با اشاره به تعداد اعضای پروژه آبشار2 مشهد اظهار داشت: از همه نیروهای ارتش و همینطور ستاد اجا حضور دارند که مجموعاً به 328 نفر رسیده است و امیدواریم در جلسه هماهنگی پیش رو در مورد نحوه عقد قرارداد و شرایط تحویل و ساخت اراضی تصمیم گیری شود.

شاهرخ آبادی همچنین اعلام کرد که بر اساس قرارداد با سازمان عمران شهرداری مشهد مقرر گردیده بود که آماده سازی اراضی طی 18 ماه تکمیل شود که با توجه به  نرخ بهای اعلامی برای انجام امور و اقدام مناسب اجا و بتاجا جهت تعدیل این قیمت ها، انجام پروژه قدری با تأخیر مواجه شد که البته آن هم برای بهره مندی بیشتر اعضا صورت گرفت.

وی روند کنونی آماده سازی را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: 85 درصد آماده سازی اراضی مسکونی به اتمام رسیده و باقیمانده کار نیز با توجه به وجود ترانشه ها و دیواره های سنگی در انتهای پروژه به کندی پیش رفته بود که هم اکنون با تلاشهای شبانه روزی و کار مداوم دستگاه های عمرانی، این سنگ ها در حال تراشیدن هستند. شاهرخ آبادی ادامه داد: ان شاالله به زودی همه اراضی آماده سازی و تحویل اعضا می گردد. تا کنون همه خیابان های فرعی زیر سازی و آسفالت شده اند و نقشه ها و پیشنویس ها نهایی شده است.