بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۳۷۹۳
مرتبط با : پیشنهاد سردبیر
تاریخ : ۶ آبان ماه ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹:۲۲
رونمایی از پایگاه خدماتی بتاکرامت

به دنبال تدابیر مدیر عامل بنیاد تعاون آجا و تلاش معاونت خدمات بتاجا، سامانه خدماتی بتاکرامت به نشانی اینترنتی www.betakeramat.com هم اکنون در دسترس مراجعین می باشد.

با اعلام معاونت خدمات بتاجا، کلیه خدمات رفاهی برای کارکنان آجا و نیز فروش بلیط شرکت هواپیمایی کاسپین که قبلا در قالب طرح سفر نیم بهای کارکنان شاغل و بازنشسته آجا از تهران به مقصد مشهد مقدس و جزیره کیش و بالعکس در پایگاه اطلاع رسانی بتاجا منتشر شده بود، از این پس از طریق پایگاه خدماتی بتاکرامت به نشانی اینترنتی www.betakeramat.com دنبال خواهد شد.

از این رو کلیه کارکنان شاغل و بازنشسته آجا پس از ورود به سایت بتاکرامت و انتخاب کلید ورود و ثبت نام نسبت به درج کد ملی و سایر اطلاعات و رمز مورد نظر، اقدام و مراحل ثبت نام را تکمیل و در انتظار تایید مانده و پس از ۲۴ ساعت می توانند با ورود به سامانه اقدام نمایند.

پس از انجام محله یکم، کارکنانی که قصد خرید بلیط از سایت را دارند، نسبت به درج کد ملی و رمز عبور (رمزی که در مرحله یکم خود انتخاب و در سیستم درج نموده اند) را وارد نموده و در صفحه کاربری واژه “خانه” را انتخاب و سپس روی بلیط مورد نظر (مشهد یا کیش) کلیک و پس از مطالعه توضیحات نسبت به دریافت (دانلود)، تکمیل و ارسال (آپلود) فرم مربوطه اقدام نمایند.

همچنین پس از انجام مرحله دوم متقاضی می بایست منتظر تماس مسئول مربوطه باشد.

شایان ذکر است معاونت خدمات بتاجا از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ از طریق تلفن ۲۲۹۸۴۶۷۳-۰۲۱ آماده پاسخگوئی به مشکلات احتمالی کارکنان محترم را دارد.