بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۲۷۵۸
مرتبط با : نسیم آسایش مسکن
تاریخ : ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۴:۵۹
اعضای به جا مانده از طرح هشتگرد برای رفع نقص و انتخاب پروژه جایگزین اقدام کنند

متقاضیان ثبت نام در مسکن هشتگرد که شرایط حضور در این طرح را احراز نکرده اند، برای رفع نقص پرونده و یا معرفی به پروژه های جایگزین اقدام نمایند.

مدیر امور متقاضیان پروژه هشتگرد گفت: پس از بررسی های بعمل آمده و پالایش اعضاء، در حدود 110 نفر از متقاضیان حضور در پروژه هشتگرد واجد شرایط عضویت نبودند و این پرونده ها به ما عودت داده شد.

IMG_4889

روح الله موذن توضیح داد: بر اساس تدابیر بنیاد تعاون ارتش و برای حمایت از این اعضاء، پروژه جایگزین و همطراز قرچک درنظر گرفته شده است تا این اعضاء بدون نوبت و با برخورداری از طرح حکمت و همچنین امتیاز خودمالکی، در این پروژه ثبت نام کنند. وی گفت: پروژه قرچک مراحل پایانی کار ساخت خود را پشت سر می گذارد و تا 4 ماه آینده قابل واگذاری است.

وی همچنین اضافه کرد: از این میان، حدود 20 پرونده نیز دارای نقص مدارک می باشد که این نقص ها قابل جبران هستند و اعضا با برطرف کردن نواقص پرونده می توانند حضور خود در پروژه را تثبیت نمایند.

DSC01780

آرشیو- ثبت نام در یکی از شعب بانک حکمت ایرانیان

بر این اساس اعضا برای اقدامات بعدی می توانند به امور متقاضیان صندوق تعاون و سرمایه گذاری بنیاد تعاون ارتش واقع در خیابان شریعتی، چهار راه قصر، خیابان شهید قدوسی غربی، جنب مسجد ستاد مراجعه نمایند.

شایان ذکر است 110 نفر از متقاضیانی که هم اکنون پرونده ایشان عودت گردیده است، حداقل واجد یک یا دو بند از شرایط ثبت نام در پروژه نبوده اند. شرایط و ضوابط پروژه، قبل از این به اطلاع کارکنان محترم رسیده بود.