بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
کدخبر : ۲۳۲۳
مرتبط با : اخبار بتاجا
تاریخ : ۶ بهمن ماه ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۵:۵۶
آیا خرید سهام مجتمع فولاد صائب امکانپذیر است؟

مدیر پذیره نویسی فولاد صائب در پی پرسش های مکرر مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی بنیاد تعاون ارتش و همچنین متقاضیان خرید سهام فولاد صائب، اطلاعاتی را در این رابطه ارائه کرد.

محمد ابراهیم غزنوی گفت: با تدابیر هیأت مدیره مجتمع فولاد و تصمیم ریاست محترم بنیاد تعاون ارتش، امکان خرید برای همه متقاضیان سهام فولاد صائب فراهم شده است.

غزنوی در خصوص نحوه ثبت نام نیز توضیح داد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.saebsteel.ir و یا تماس تلفنی با شماره های 22985540-021 و 22970145-021 اطلاعات مربوط به شماره حساب ها جهت واریز مبالغ خود را کسب نمایند. سپس به یکی از روش های زیر ثبت نام خود را انجام دهند:

– ثبت نام از طریق سایت اینترنتی www.saebsteel.ir

– ارسال اسکن کارت ملی و فیش واریزی از طریق پست الکترونیکی info@saebsteel.ir

– ارسال کپی کارت ملی و فیش واریزی از طریق نمابر به شماره 22969866- 021

– ارسال کپی فیش واریزی و کارت ملی از طریق پست به آدرس: تهران، لویزان، بلوار نیروی زمینی، ساختمان الماس ایران، طبقه همکف، جنب بانک حکمت ایرانیان، واحد شماره 6

وی همچنین در خصوص توزیع گواهی سهام خریداران جدید نیز گفت: سهامداران تهرانی می توانند 10 روز پس از ثبت نام، به آدرس تهران، لویزان، بلوار نیروی زمینی، ساختمان الماس ایران، طبقه چهارم، اتاق 411 مراجعه کرده و گواهی خود را دریافت نمایند و گواهی سهامداران شهرستانی نیز ماهیانه به آدرس اعلامی از سوی سهامدار و از طریق پست ارسال می شود.

شایان ذکر است در حال حاضر قیمت هر سهم فولاد صائب 150,000 ریال بوده، که حداقل 400 سهم باید توسط متقاضی خریداری شود و در این مرحله فقط 20درصد مبلغ کل ارزش سهام، معادل  12/000/000 ریال توسط خریدار پرداخت می شود.