بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

رئیس کل بیمه مرکزی در پیام نوروی تاکید کرد: صنعت بیمه کشور به عنوان یکی از تکیه‌گاه‌های حیات اقتصادی و اجتماعی جامعه ایرانی نیازمند باز‌مهندسی و بازآرایی براساس موازین و معیارهای ‌تجربه شده بیمه‌گری است.

محمد ابراهیم امین گفت: نقش بیمه مرکزی به عنوان مقام ناظر، برقراری نظم و انضباط و پایش عملکردها بر اساس موازین، مقررات و قوانین حاکم است.

وی افزود: تدارک نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای لازم برای ایفای این مسئولیت خطیر، بسترسازی این حرکت با عزم و اراده مدیران و کارکنان بیمه مرکزی و حمایت از حقوق بیمه‌گذاران در سامان درست و عقلانی کار بیمه‌گران ضروری است.

رئیس بیمه مرکزی تاکید کرد: شفافیت و پاسخگویی رمز موفقیت در کار بیمه‌گری است.

وی افزود: حمایت از بیمه‌گذاران بدون وجود بیمه‌گرانی توانمند، قانون‌مدار و منضبط میّسر نیست و سهامداران، مدیران، کارکنان و نمایندگان شرکت‌های بیمه هر یک ‌باید به چارچوب‌های تعیین شده برای آنان پایبند و به تعهدات کتبی و شفاهی خود در مقابل بیمه‌گذاران مسئولانه عمل کنند.

محمد ابراهیم امین اظهار داشت: کارگزاران و ارزیابان خسارت در صورت پایبندی به حرفه‌ای‌گری، صداقت و بی‌طرفی، بازو‌های توانمند صنعت بیمه و همیاران امین بیمه‌گر و بیمه‌گزار خواهند بود.

وی گفت: حرفه‌ای بودن، در پایبندی به اصول و استاندارد های آن حرفه تجلی می‌کند و همه دست‌اندرکاران صنعت بیمه ‌باید واجد شرایط حرفه‌ای بودن باشند.

در همین زمینه بخوانید ...
صلوات

    Sorry. No data so far.

    Sorry. No data so far.

    Sorry. No data so far.

پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج