بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

همایش های معتبر اقتصادی پیش روی کشور را بشناسیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بتاجا،در سه ماه آینده برخی از نهادهای علمی، اجرایی و رسانه ای اقتصادی کشور اقدام به برگزاری همایش هایی با تبیین فرصت ها و چالش های فراروی اقتصاد در سال جدید می پردازند که برخی از معتبرترین این همایش ها به شرح زیر است:

● همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال۹۳
دانشکده اقتصاد(موسسه توسعه و تحقیقات اقتصادی) دانشگاه تهران و اقتصاد آنلاین

این همایش با نگاهی کاربردی به وضعیت سال آینده اقتصاد ایران قصد دارد تا تحلیلی واقع بینانه از شرایط کلان اقتصادی و نیز بازارهای مختلف را به مخاطبان خود ارایه کند.
برای اطلاع بیشتر به نشانی http://www.myevent.ir/investment93 بروید

● همایش فرصت های سرمایه گذاری در سال ۱۳۹۳ با همکاری روزنامه دنیای اقتصاد

در این همایش، کارشناسان سرمایه‌گذاری پیرامون بازارهای «مسکن و ساختمان»، «ارز و طلا» و «پول و سرمایه (بورس)» در سه پنل اختصاصی، استراتژی و عوامل تاثیرگذار بازارها در سال آینده را به تصویر کشیده و چشم‌اندازی از روند آتی آن ارائه می‌دهند. اولین پنل با عنوان «سرمایه‌گذاری در بازارهای با درآمد ثابت و پروژه‌ها» با سخنرانی، دکتر حسین عبده تبریزی، مشاور وزیر راه و شهرسازی، دکتر طهماسب مظاهری، رئیس‌کل سابق بانک مرکزی و دکتر ابراهیم ابراهیمی، مدیر مشاوره شرکت سرمایه‌گذاری نیکی گستر برگزار می‌شود.
«سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه» دومین پنلی است که با سخنرانی دکتر علی رحمانی، دبیرکل کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار، روح‌الله میرصانعی، مدیرعامل شرکت نیکی‌گستر، امیررضاحسنی عضو اصلی کمیسیون اقتصادی و بازرگانی دفتر مشورتی مجمع تشخیص مصلحت نظام، به بررسی چالش‌های سرمایه‌گذاری در سال بعد می‌پردازد. سومین پنل نیز با عنوان « ارز، طلا و مسکن، وسیله پس‌انداز؟» و با سخنرانی‌هادی کوزه چی، مشاور سرمایه‌گذاری، سید کمال سید علی، معاون ارزی سابق بانک مرکزی و محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور برگزار می‌شود. همچنین پیش از آغاز این مراسم دکتر صالح‌آبادی رئیس سازمان بورس اوراق بهادار، نکاتی را پیرامون این مباحث طرح خواهند کرد.
زمان: ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۲
مکان: اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران- تهران
تماس: ۲۶۲۰۶۷۱۰

● اولین همایش ملی دوسالانه بازاریابی: فرصت ها و چالش ها

این همایش در نظر دارد تا با مشارکت استادان، پژوهشگران و دانشجویان علم بازاریابی، مشاوران و مدیران ارشد سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، ضمن ارائه موضوعات نوین در حوزه محورهای مطرح شده، فضای پویایی جهت تبادل دانش و تجربیات و ارتقاء دانش بازاریابی با هدف کمک به رشد و پیشرفت اقتصادی کشور فراهم سازد .در این راستا از جمله برنامه های این همایش به شرح ذیل می باشد:
ترکیبی از نشست های علمی- پژوهشی، کارگاه کاربردی، تجربیات مدیران موفق و سخنرانی علمی از مزیت های مهم این همایش می باشد.
زمان: ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۳
دبیرخانه: مشهد، میدان آزادی، پردیس دانشگاهی فردوسی مشهد، دانشکده علوم اداری و اقتصادی
تلفن: ۸۸۰۶۳۴۱-۰۵۱۱
http://mktg1.um.ac.ir

● هشتمین همایش دو سالانه اقتصاد اسلامی “اخلاق در اقتصاد اسلامی و اقتصاد ایران”
دانشگاه تربیت مدرس / انجمن علمی اقتصاد اسلامی ایران

یکی از مسیر‌های مهم اثر گذاری دین، فرهنگ و باورها بر اقتصاد، اخلاق است. همه انسان‌ها هر روزه با آن سر و کار دارند. اخلاق بستر ساز خوبی برای روان شدن فعالیت‌های اقتصادی و عملکرد بهتر بخش خصوصی و دولت در اقتصاد است. به علت اثرگذاری گسترده اخلاق، جایگاه آن در آیین-های گوناگون، فرهنگ‌ها و عملکردها بسیار برجسته است و بسیاری از اندیشمندان و صاحب نظران درباره آن سخن گفته و نوشته‌اند. آیین‌های خدایی و بشری به آن پرداخته‌اند و مکاتب فکری گسترده‌ای در این زمینه شکل گرفته است. گفته می‌شود اخلاق پایه مهمی برای پیشرفت کشورها در زمینه‌های گوناگون مانند اقتصاد است. از این رو موضوع هشتمین همایش دو سالانه اقتصاد اسلامی به اخلاق در اقتصاد اسلامی و اقتصاد ایران اختصاص یافته است تا شاید بتوان جایگاه و اثر گذاری اخلاق در اقتصاد ایران را بهتر شناخت و بر پایه دیدگاه‌های اسلامی برای آن سیاست-گذاری و راهبری کرد.
زمان برگزاری: چهارشنبه ۲۴/۲/۱۳۹۳
محل برگزاری: دانشگاه تربیت مدرس نشانی دبیر خانه همایش: تهران، تقاطع بزرگراه های جلال آل احمد و شهید چمران، دانشگاه تربیت مدرس، پژوهشکده اقتصاد دبیرخانه همایش
تلفن: ۸۲۸۸۳۹۰۸ – نمابر:۸۸۰۰۸۵۷۱
– نشانی الکترونیکی: www.modares.ac.ir/eri – پست الکترونیکی: Res.edu@modares.ac.ir

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
صلوات
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج