بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

معاون اقتصادی بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران طی گفت و گویی با پایگاه اطلاع رسانی بتاجا، جزییات برگزاری جشن تقدیر از مشارکت خانواده های ارتش در طرح های اقتصادی داخلی بنیاد تعاون و مراسم قرعه کشی اهدا جوایز به این خانواده ها را تشریح کرد.

فریدون احمدی گفت: به مناسبت روز مبارک مبعث پیامبر خوبی ها(ص) و ایام آزادسازی خرمشهر و به پاس قدردانی از همراهی ها و مشارکت خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران در طرح های اقتصادی داخلی بنیاد تعاون ارتش، ویژه برنامه جشنی با حضور این عزیزان و فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیز مسئولان و مقامات اقتصادی کشور برگزار می شود.
دکتر احمدی با اشاره به اهم برنامه های در نظر گرفته شده در این مراسم گفت: علاوه بر معرفی عمده فعالیت های بنیاد تعاون ارتش در سال های اخیر و برپایی نمایشگاه دستاوردهای بنیاد در حوزه های مختلف اقتصادی، در بخش ویژه این مراسم به قید قرعه بیش از هفت میلیارد ریال هدایای ارزنده به خریداران سهام فولاد صائب تبریز اهداء می شود.
وی در رابطه با نحوه انجام قرعه کشی و اهداء جوایز توضیح داد: 23 خودروی سواری پژو و پراید و نیز 100 دستگاه موتورسیکلت جوایز ارزنده ای است که به پاس مشارکت خانواده های ارتش به ایشان اهداء خواهد شد. احمدی گفت: ششم خرداد ماه و همزمان با مبعث حضرت رسول(ص) این مراسم قرعه کشی در حضور تعدادی از خریداران سهام (از شهر تهران) و نیز دوربین های تلویزیونی در تهران انجام خواهد شد و اسامی برندگان به همراه اطلاعیه نحوه دریافت جوایز در پایگاه اطلاع رسانی بنیاد تعاون ارتش به نشانی www.betaja.org و سایت فولاد صائب در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

دکتر احمدی همچنین ضمن تأکید بر حضور کارکنان ارتش و سهامداران فولاد صائب در این برنامه گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده در مجموعه بنیاد، به منظور ارج نهادن به مشارکت خانواده بزرگ ارتش از جای جای ایران اسلامی، تصمیم بر آن شد تا نمایندگان سهامداران از استان های کشور در این مراسم حضور پیدا کنند که مقدمات آن انجام شده و دعوتنامه برای این عزیزان ارسال می شود. وی در رابطه با نحوه حضور سهامداران، که بدلیل بعد مسافت فقط از شهر تهران دعوت می شوند نیز اظهار داشت: همه این عزیزان و همراهان بنیاد تعاون ارتش، به قید قرعه انتخاب و به آنان اطلاع رسانی می شود.
وی عنوان کرد: برگزاری این مراسم و برنامه قرعه کشی تحت پوشش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار میگیرد و پس از ضبط، از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج