بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

رئیس بنیاد تعاون ارتش در سفری دو روزه به تبریز ضمن حضور در جلسه هیأت مدیره فولاد صائب از کارگاه های ساخت فعال در این سایت بازدید کرد.

مهندس عباس محتاج در جمع اعضاء هیأت مدیره فولاد صائب با تأکید بر تداوم روند پیشرفت ها در این طرح اظهار داشت: با ایجاد همدلی و وحدت در بین همه عوامل اجرایی در فولاد صائب امروز شاهد یک حرکت منظم و منطبق با برنامه های پیش بینی شده در این طرح هستیم. این هماهنگی و توازن تا جایی پیش رفته است که در حال حاضر آهنگ پیشروی در حجم عملیات عمرانی و ساخت کارخانه از برنامه زمانبندی شده نیز جلوتر است.
مهندس محتاج ضمن اعلام حمایت جدی بنیاد تعاون از این طرح تصریح کرد: طرح فولاد صائب جایگاه ویژه ای در تخصیص منابع سال جاری بنیاد دارد و همه تلاش ها برای تسریع در روند تکمیل این طرح به کار گرفته می شود.

وی همچنین با اشاره به استقبال بی نظیر و کم سابقه کارکنان ارتش از واگذاری سهام این طرح افزود: همه ما موظفیم با تلاش های روز افزون خود در طرح فولاد با فراهم کردن زمینه بالندگی هرچه بیشتر در زمینه این صنعت با ارزش، پاسخگوی اعتماد خانواده بزرگ ارتش باشیم.
معاون اقتصادی بنیاد تعاون ارتش نیز که در این بازدید مهندس محتاج را همراهی می کرد با تشریح اهم فعالیت های صورت گرفته در مجموعه کارخانجات فولاد صائب گفت: با تلاش های صورت گرفته در کارخانه ساخت قطعات و سازه های عظیم فلزی، شاهد نصب تعداد زیادی از سوله ها و سازه ها در سایت کارخانه هستیم و هم اکنون در زمینه ساخت و نصب این قطعات به سرعت مطلوبی رسیده ایم.

دکتر احمدی با اشاره به پویایی مجموعه و عوامل سازنده گفت: با تجهیز و فعال شدن همه کارگاه ها در محل احداث کارخانه هم اکنون شاهد حضور و فعالیت بیش از 600 نفر نیروی متخصص و کارگر هستیم که در نوع خود یک مجموعه بزرگ فنی را ایجاد کرده است.
فریدون احمدی همچنین به برگزاری مراسم قرعه کشی پذیرندگان سهام فولاد صائب اشاره کرد و توضیح داد: طبق وعده بنیاد تعاون و به پاس اعتماد همه خریداران سهام، بیش از 7 میلیارد ریال جوایز ارزنده از قبیل خودروی سواری به این عزیزان اهدا می شود. وی گفت: در مراسمی ویژه در سوم خرداد ماه و همزمان با سالروز فتح خرمشهر این جوایز به قید قرعه به 123 نفر تعلق خواهد گرفت.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج