بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

رئیس بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه سفر دو روزه خود به تبریز و پیگیری آخرین پیشرفت ها در طرح عظیم فولاد صائب، به منظور توسعه همکاری ها و بررسی فرصت های سرمایه گزاری در حوزه عمران و شهرسازی و خدمات نوین شهری با شهردار تبریز دیدار و گفت و گو کرد.
مهندس عباس محتاج در این دیدار با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در توسعه فضاهای شهری تبریز اظهار داشت: کلانشهر تبریز با برخورداری از مزیت های نسبی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی و همچنین تمرکز جمعیتی مناسب موقعیت های ویژه ای را برای سرمایه گزاری در حوزه خدمات نوین شهری ایجاد کرده است و این شهر را در جایگاه ویژه ای در شمال غرب کشور قرار داده است.
مهندس محتاج افزود: بنیاد تعاون ارتش نیز با درک موقعیت های ویژه تبریز، در بخش صنعت و معدن در این منطقه اقدام به سرمایه گزاری کلانی نموده و کارخانجات عظیم فولاد صائب تبریز با بهره گیری بیش از 600 نفر نیروی کار توسط این بنیاد در حال احداث و تکمیل می باشد.
وی با اشاره به لزوم همگرایی همه مجموعه های نظام به منظور عملی شدن رهنمودهای مقام معظم رهبری گفت: بنیاد تعاون ارتش با تأسی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب بر توسعه حوزه های خدماتی و فنی خود تأکید دارد و در این راستا با اعمال مدیریت جهادی و با بروز یک عزم یک پارچه در یکایک مدیران مجموعه به یاری خداوند و با استفاده از توان و تجربه بیش از دو دهه فعالیت سازندگی، امسال شاهد رشد و شکوفایی در حوزه عمران و ساخت و ساز مسکن خواهیم بود.
مهندس محتاج خاطر نشان کرد: بی شک یکی از اهداف سرمایه گزاری های بنیاد در سال جدید، شهر تبریز خواهد بود که امیدواریم با ورود توان و تجربه فنی بنیاد در این منطقه شاهد بالندگی و توسعه پایدار در این خطه از ایران عزیز باشیم.
شهردار تبریز نیز ضمن تقدیر از رویکرد سازنده بنیاد تعاون ارتش در تعامل با حوزه های عمران شهری در تبریز گفت: حضور مجموعه های توانمند و سازنده نظام همچون بنیاد تعاون ارتش موجب رونق در حوزه خدمات خواهد شد و مجموعه شهرداری با به میدان آوردن همه سرمایه، توان و تخصص خود به طور جدی و استوار از طرح های مورد نظر این مجموعه ها حمایت می کند.
دکتر نجفی همچنین از برنامه های بلند مدت شهرداری تبریز در حوزه توسعه فضاهای شهری و روان سازی ترافیک خبر داد و تصریح کرد: با تصویب طرح های توسعه و پیشرفت در شهرداری، شاهد حجم بالای عملیات عمرانی در حوزه ایجاد و نیز توسعه برخی فضاهای موجود شهری خواهیم بود. در بخش راه ها نیز با توجه جدی به ساخت بزرگراه ها و تعریض برخی ورودی های شهر و همچنین عبور ترافیک سنگین ترانزیتی از کمربند حاشیه شهر، شهرداری این آمادگی را دارد که از توان مجموعه های تخصصی چون بنیاد تعاون ارتش استفاده نماید.
در ادامه این دیدار، طرفین به همراه معاونین و کارشناسان فنی خود به منظور بررسی زمینه های مشترک همکاری به بحث و گفت و گو پرداختند.
معاون اقتصادی بنیاد تعاون ارتش در پایان این نشست اعلام کرد: با توجه به توان و تجربه بالای بنیاد تعاون ارتش در حوزه عمران، مذاکرات مطلوبی در زمینه همکاری های مشترک در این زمینه و نیز شهرسازی و راهسازی صورت گرفت.
دکتر احمدی اظهار داشت: هم چنین در این دیدار موقعیت های ویژه و مستعد سرمایه گزاری در شهر تبریز معرفی و مورد بحث و بررسی کارشناسان قرار گرفت و در این راستا توافقات اولیه برای مشارکت بنیاد تعاون ارتش در پروژه عظیم اتومال تبریز صورت گرفت. وی گفت: اتومال تبریز بزرگترین مرکز مکانیزه فروش و ارائه خدمات پس از فروش خودرو در کشور است که با ارائه خدمات طلایی به مشتریان می تواند جایگاه خود را به عنوان یک برند برتر در سطح ملی در حوزه فروش خودرو تثبیت کند.
فریدون احمدی عنوان کرد: پس از طی مراحل اداری و تأمین سرمایه اولیه، بنیاد تعاون ارتش در اواخر بهار امسال به طور رسمی مشارکت خود با این طرح را آغاز خواهد کرد.
لازم به ذکر است در پایان این دیدار تفاهمنامه همکاری های مشترک بنیاد تعاون ارتش و شهرداری تبریز به امضاء طرفین رسید.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج