بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

رئیس بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی این بنیاد و همزمان با رونمایی از سامانه خرید الکترونیکی ارتش(سخا) با تأکید بر لزوم رویکرد ارائه خدمات به صورت الکترونیکی گفت: بنیاد تعاون ارتش با راه اندازی سامانه سخا در راستای اهداف بلند مدت خود اقدام به ارائه بخشی از خدمات بصورت الکترونیکی کرده که این طرح علاوه بر فراهم آوردن مزایای خرید اعتباری برای کارکنان ارتش می تواند سهم موثری در استفاده بهینه از زمان، مدیریت الکترونیکی خریدها و کاهش هزینه های جانبی در خریدهای حضوری از جمله حمل و نقل داشته باشد.

مهندس عباس محتاج اظهار داشت: با توجه به رویکرد جهانی به سوی کاربردی کردن ظرفیت هایIT و فناوری های این حوزه در زندگی افراد جامعه، لزوم گرایش مجموعه های خدماتی در کشور به سمت این اقدامات نوین بیشتر احساس می شود. وی ادامه داد: سامانه خرید الکترونیکی در ارتش نیز با همین پیش زمینه و اهمیت برنامه ریزی و راه اندازی شد و همواره همسو با پیشرفت های تکنولوژی باید خدمات بهتری را به خانواده ارتش ارائه نماید و این نکته را نیز باید مدنظر داشت که در عصر فناوری هیچ پایانی برای یک خدمت نوین وجود ندارد و با توجه به روند رو به رشد این دانش ها باید همسو با این پیشرفت، خدمات نیز ارزنده تر شود.

وی همچنین به دست اندرکاران این طرح توصیه کرد تا نحوه استفاده از این سامانه را به همه نیروها آموزش دهند تا شعار آسان بودن خرید نیز محقق شود و همه پرسنل محترم ارتش با آشنایی کامل از روند ثبت خرید بتوانند به آسانی از این خدمات بهره مند شوند.

عباس محتاج با اشاره به افق های این طرح گفت: در فاز اول فقط بخشی از توان فروشگاه های ارتش برای این سامانه در نظر گرفته شده که در آینده ای کوتاه نه تنها فروشگاه های ارتش بلکه برترین برندهای فروشگاهی و با کیفیت ترین مبادی تأمین کننده کالا در این بازار گسترده کالاهای خود را با بهترین شرایط برای کارکنان آجا عرضه خواهند کرد.

وی در ادامه این گفت و گو خاطر نشان کرد که با عملیاتی شدن این سامانه برخی از نکات که کمتر مورد توجه واقع شده نمایان خواهد شد و در این راستا بهترین روش را بهره گیری از بازخورد مشتری ها به منظور برطرف کردن نواقص و تکمیل این سامانه دانست. وی اضافه کرد: از جمله خصوصیات مجموعه های پویا، ترمیم معضلات در حین حرکت می باشد و گاهاً این مشکلات نباید موجب رکود و نزول سیستم شود.

مهندس محتاج در پایان ابراز امیدواری کرد که این سامانه نیز بتواند منشأ خدمات موثر و متنوعی به خانواده زحمتکش ارتش جمهوری اسلامی ایران باشد و کیفیت و بهبودی روز افزون به عنوان یک شعار سرلوحه کار عوامل این سامانه قرار بگیرد.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- دعای هر روز ماه صفر
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج