بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

بنیاد تعاون ارتش همانگونه که وعده داد بود قرعه کشی اهدای جوایز به خریداران سهام فولاد صائب تبریز را برگزار می کند.در این مراسم که ساعت 15 روز سوم خرداد و در آستانه سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر برگزار می شود،123 برنده خوش شانس به قید قرعه انتخاب خواهند شد.
3 دستگاه سواری 206 پژو، 10 دستگاه سواری 405 پژو،10 دستگاه سواری پراید و 100 دستگاه موتور سیکلت جوایز خریدارن مرحله اول سهام فولاد صائب است که مجموع تقریبی آنها در حدود 7 میلیارد تومان برآورد می شود.
هم اکنون مکانیزم برگزاری قرعه کشی تعیین و نرم افزاری برای محاسبه امتیاز ها و شرکت دادن سهامداران در این قرعه کشی طراحی شده است.در روز برگزاری جشن مراسم قرعه کشی با حضور مدعوین و میهمانان و با استفاده از این نرم افزار در حضور اعضاء و سهامداران برگزار خواهد شد.
جزئیات بیشتر برگزاری این جشن از همین طریق اعلام می شود.
گفتنی است پذیره نویسی سهام مجتمع فولاد صائب تبریز از ۲۳ بهمن آغاز شده است.با توجه به تمدید مهلت ثبت نام ،کلیه کارکنان محترم شاغل و بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی ایران در فرصت کوتاهی همچنان می توانند با خرید حداقل ۴۰۰ سهم در این پروژه بزرگ و ملی سهیم باشند. قیمت هر سهم از این مجتمع ۱۳ هزار ریال است که خریداران ۲۰ درصد آن را نقد و ۸۰ درصد باقی مانده را در اقساط ۶۰ ماهه پرداخت کنند. واجدان شرایط برای اطلاع از جزئیات پروژه،ثبت نام و خرید سهام به صورت آنلاین به سایت این مجتمع به نشانی www. saebsteel.com مراجعه کنند.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- عاشورا و تاسوعا
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج