بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

فاز اول سامانه خرید اینترنتی ارتش با حضور رئیس بنیاد تعاون ارتش، نمایندگان فروشگاه های عرضه کننده کالا، و همه عوامل اجرایی این طرح، به طور رسمی در بنیاد تعاون ارتش آغاز به کارکرد.

رئیس بنیاد تعاون ارتش با حضور در این مراسم ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران «سخا» ابراز امیدواری کرد این طرح منزلت آفرین در راستای ارائه خدمات مناسب تر و ارتقاء سطح رفاه خانواده بزرگ ارتش مفید واقع شود.
مهندس عباس محتاج گفت: گام برداشتن در مسیر ارائه خدمات نوین همواره در اولویت برنامه های بنیاد تعاون قرار داشته و خرسندیم که با راه اندازی فاز اول این سامانه بخشی از نیازهای تأمین کالا در خانواده ارتش در کنار دیگر مزیت ها بصورت اعتباری نیز برطرف می گردد.
وی خطاب به عوامل اجرایی «سخا» گفت: این سیستم همواره باید راه تکامل را طی کند و در این زمینه بهترین کارشناسان، کاربران و یا مشتری های این سامانه می باشند که با برقراری ارتباط دوسویه بطور مداوم باید از نکته نظرات آنان استفاده نمود تا کیفیت و بهبودی روز افزون به عنوان یک شعار عملی در این طرح نهادینه شود.
معاون خدمات بنیاد تعاون ارتش نیز ضمن تشریح روند اجرایی سامانه خرید الکترونیکی ارتش ابراز داشت: همه اراده ها و تلاش ها به نتیجه رسید و برای اولین بار خدمت نوین عرضه غیر حضوری کالا با مزیت اعتباری بودن به این وسعت و گستردگی در بدنه نیروهای مسلح کشور راه اندازی شده است.
ایوب حق وردی گفت: در حدود 10 ماه کار فنی و کارشناسی در مجموعه معاونت خدمات و دفتر فناوری اطلاعات بنیاد، فروشگاه های عرضه کننده کالا و نیز حمایت های ستاد کل ارتش و همچنین مدیریت و هدایت ریاست بنیاد زمینه راه اندازی این طرح بزرگ را فراهم نمود. وی ادامه داد: با همه تلاش های صورت گرفته هم اکنون شاهد شکل گیری یک بازار متحد و یکپارچه هستیم که هر کدام با ارائه خدمات متنوع و ویژه در قالب این طرح علاوه بر ایجاد یک فضای رقابتی سالم، موجب بهبود سطح کیفی کالا و ارائه خدمات نیز شده اند.
حق وردی همچنین از تفاهمات صورت گرفته با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به منظور تسریع در حمل و جابجایی کالا بطور گسترده خبر داد و اضافه کرد: شرکت پست با در اختیار داشتن بزرگترین شبکه توزیع مویرگی در کشور به عنوان یک پشتیبان قابل اعتماد و خوش نام در کنار این طرح قرار دارد.
وی در این مراسم اعلام کرد که درصورت نیاز هر یک از نیروها و هیأت رئیسه آن در بدنه ارتش، کارگروه فنی سامانه این آمادگی را دارد که در محل آن نیرو حاضر شده و مختصات فنی و نحوه کارکرد سیستم را به کارکنان ارائه نماید.
مدیر فناوری اطلاعات بنیاد تعاون ارتش نیز در ادامه این مراسم با ارائه توضیحاتی به بررسی نکات فنی و نحوه عملکرد این سامانه پرداخت.
حمید ترکمن سرابی اظهار داشت: تا کنون مشخصات و اطلاعات اعتباری بیش از یکصد هزار نفر در سامانه ثبت شده و برای هر فرد نیز یک رمز و کلمه عبور اختصاصی در نظر گرفته شده که در قالب یک کارت محرمانه به آدرس کاربران در حال ارسال و توزیع می باشد.
وی افزود: هم اکنون کارکنان محترم ارتش که کارت مربوط به اطلاعات رمز و کلمه عبور را دریافت نموده اند می توانند از طریق آدرس های اینترنتی: www.sakha.ir ، www.sakhaja.ir و www.sakhaja.com وارد سامانه سخا شوند و نسبت به انتخاب کالای موردنظر بر اساس قیمت های مختلف و فروشگاه های متنوع ثبت سفارش نمایند و با انتخاب نوع پرداخت نیز میتوانند به صورت آنلاین و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب و یا با انتخاب گزینه خرید اعتباری بر اساس سقف مجاز به صورت غیر نقدی و اعتباری اقدام به خرید کالا و ثبت خرید نمایند و سپس از طریق سیستم هماهنگ فروشگاهی در نظر گرفته شده این سفارش به نزدیک ترین واحد پستی ارجاع داده شده و کالای موردنظر درب منزل مشتری تحویل می گردد.
در ادامه این مراسم، سامانه «سخا» با ثبت نخستین خرید الکترونیکی توسط خانواده معظم شهید رستگار و نیز جانباز سرفراز جنگ تحمیلی امیر نیک پور به طور رسمی رونمایی شد.

گزارش تصویری

تصویر بعدی

تصویر بعدی

تصویر بعدی

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- عاشورا و تاسوعا
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج