بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

اولین جلسه تدوین نظام جامع مطلوب خدمات به پرسنل ارتش، با هدف ارائه خدمات شایسته بصورت یکپارچه، منظم و بهره ور با برخورداری از منابع ستادی در بنیاد تعاون ارتش برگزار شد.


معاون خدمات بنیاد تعاون ارتش با تشریح اهم اهداف این جلسه گفت: «معاونت خدمات به منظور توسعه تسهیلات مختلف جهت کلیه پرسنل ارتش برای نخستین بار دربنیاد تعاون ارتش شکل گرفته و در مدت کوتاه استقرار خود توانسته با معرفی توانمندی ها به نیرو ها و واحد های مختلف، تسهیلاتی را بر اساس اولویت بندی در نیازها تامین و پرداخت کند». ایوب حق وردی اضافه کرد:«تدوین یک برنامه جامع برای ارائه خدمات ارزنده و یکپارچه به کلیه کارکنان زحمتکش ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره به عنوان یک نیاز ضروری احساس می شود و این نیاز، اندیشه تدوین یک برنامه جامع بر حسب دستورات فرمانده محترم کل ارتش را بیش از پیش تقویت کرد». وی ادامه داد: «در این راستا با دعوت از کارشناسان از معاونت های مختلف بنیاد تعاون و نیز ستاد ارتش، مقدمات تدوین این نظام فراهم گردید که در آخرین روزهای کاری سال گذشته با برگزاری اولین جلسه رسمی در این زمینه، گام های مقدماتی تا تدوین و تصویب نهایی برداشته شد».
امیر حق وردی ابراز امیدواری کرد که با تشکیل این کارگروه و تدوین برنامه های اجرایی 5 ساله و نیز پیش بینی اعتبارات پایدار و قابل وصول بتوان گام موثری در ارائه خدمات فراگیر و ارزنده به کارکنان محترم ارتش برداشت.
وی همچنین ادامه داد: «در این جلسه ضمن بررسی چشم اندازها و اهداف کلی در ارائه خدمات و نیز چینش اولویت های خدمات در برنامه کاری سال جدید، پیش بینی شد در سه ماهه آینده با تصویب این نظام جامع از سوی فرماندهی محترم کل و نیز رئیس بنیاد تعاون ارتش، همه کارکنان و نیروها با همکاری نمایندگان خود بتوانند از برکات این طرح برخوردار شوند».

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- عاشورا و تاسوعا
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج