بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

رئیس،معاونان و اعضای هیئت مدیره بتاجا از پروژه 12 هزار امام رضا(ع)در منطقه نمونه تفریحی گردشگری چیتگر بازید کردند.


نخستین جلسه هیأت مدیره شرکت عمران چیتگر در سال جدید با حضور رئیس، معاونین بنیاد تعاون ارتش ، مدیر موسسه مسکن سازان و دیگر اعضاء هیأت مدیره این شرکت با هدف انسجام و افزایش عملیات ساخت و ساز در پروژه بزرگ چیتگر برگزار شد.
مدیرعامل موسسه مسکن سازان بنیاد تعاون ارتش در این جلسه از افزایش 4 برابری حجم عملیات ساخت و ساز در پروژه عظیم چیتگر خبر داد و گفت:«با تدوین برنامه های راهبردی شرکت های مسکن ساز در سال جدید و تعیین برنامه زمانبندی برای همه پروژه ها، با تحقق درآمدها و تخصیص منابع درآمدی پیش بینی می شود حجم و گستردگی ساخت و ساز در طرح بزرگ چیتگر به 4 برابر مدت مشابه در سال گذشته افزایش یابد».
مجید اشتری فر ابراز امیدواری کرد با حمایت های ریاست بنیاد و با تلاش ها و برنامه ریزی های انجام شده بتوان تعداد بیشتری از واحدهای مسکونی این طرح را در سال جاری واگذار کرد.
رئیس بنیاد تعاون ارتش نیز ضمن تقدیر از همه تلاش ها در مجموعه مسکن در سال گذشته بر لزوم یک حرکت جمعی و مدیریت جهادی در این عرصه تأکید کرد و ابراز داشت:«بنیاد تعاون با نگاه ویژه به طرح های مسکن در سال جدید افق های روشنی را برای این خدمت در این زمینه ترسیم نموده است».
مهندس عباس محتاج به افزایش حجم ساخت و ساز در سال گذشته اشاره کرد و افزود:«افزایش عملیات ساختمانی در سال گذشته به نسبت مدت مشابه سال قبل از آن در حالی شکل گرفت که منابع مالی در سال 92 به نسبت سال 91 کاهش یافته بود و این نشان از بهره وری در مجموعه سیستم است که امیدواریم در سال جدید نیز تداوم یابد».
وی همچنین با اشاره به ضرورت تحقق درآمدها از محل طرح ها خاطر نشان کرد:«همه مدیران بر اساس برنامه های ابلاغی موظفند از محل طرح ها نسبت به تحقق بخشی از منابع تلاش کنند و نسبت به تکمیل پروژه ها در حداقل زمان اقدام نمایند».
مهندس جوادی مدیر عامل شرکت عمران چیتگر نیز در ادامه این جلسه با ارائه گزارشی از روند پیشرفت پروژه بر حرکت مجموعه خود در قالب برنامه زمانبندی ابلاغ شده تأکید کرد و گفت:« تا کنون 600 واحد مسکونی به متقاضیان تحویل داده شده و پیش بینی می شود در سال جاری نیز با حرکت منسجم و برنامه محور بیش از 600 واحد تحویل خریداران نماییم».
وی همچنین به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه بلند مرتبه سازی اشاره کرد و افزود:«با بهره گیری از دانش متخصصان و تکنولوژی روز دنیا سعی شده است که مجموعه چیتگر به عنوان یک طرح نمونه و ماندگار در کشور مطرح شود و در کنار بحث فنی نیز بتوان با تلاش متخصصان حوزه فرهنگ، این مجموعه را در قالب یک مرکز فرهنگی و الگو در غرب تهران معرفی کنیم».
در ادامه این دیدار نیز مهندس محتاج به همراه مدیران و مجریان مجموعه از پهنه های در حال ساخت این طرح بازدید کرد و در جریان آخرین پیشرفت ها قرار گرفت.
لازم به ذکر است 12 هزار واحد از مجموعه مسکونی 20 هزار واحدی چیتگر(شهرک امام رضا(ع) )توسط شرکت عمران چیتگر در مجاورت اتوبان شهید همت درغرب تهران و در منطقه نمونه تفریحی و گردشگری چیتگر در حال ساخت است.

تصویر بعدی

تصویر بعدی

تصویر بعدی
تصویر بعدی

تصویر بعدی

تصویر بعدی

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- عاشورا و تاسوعا
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج