بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

مدیرعامل بانک انصار مهم ترین چالش اقتصاد کشور در سال جدید را مهار تورم قلمداد کرد و گفت تلاش مسئولان اقتصادی کشور این است که رشد تورم را مهار و زمینه را برای توسعه اقتصادی و تحکیم مبانی اقتصاد مقاومتی فراهم کنند.

آیت اله ابراهیمی مدیرعامل و نائب رییس هیات مدیره بانک انصار با اشاره به شرایط بحرانی اقتصاد کشورهای اروپایی و جهان و ارایه آماری از سقوط بازارهای جهانی طلا، فلزات ارزشمند و تداوم بحران در تولیدات صنعتی، به اختصار، وضعیت رکود تورمی اقتصاد در ایران را تشریح کرد.

وی افزود: بدیهی است بانک انصار در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود از هیچ کوششی برای تحقق این هدف ملی دریغ نخواهد ورزید.

نائب رییس هیات مدیره بانک انصار سپس به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری اشاره کرده و ضمن ستودن این کار شایسته که جهت گیری ها و سیاست های کلان کشور را در مهم ترین حوزه ها تعیین می کند، آمادگی بانک انصار را برای تحقق این شعار اعلام داشت و مهم ترین اقدامات و فعالیت های این بانک را در سال نو متوجه تحقق اقتصادمقاومتی دانست و افزود: فصل الخطاب برنامه های بانک انصار در سال جدید تحکیم مبانی اقتصادمقاومتی در کشور است.

ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح تحول بانک انصار اشاره کرد و گفت که سال نخست اجرای طرح تحول با دستاوردهای ارزشمندی به ویژه در استان تهران، همراه بود که همکاری وهمدلی مدیران، کارشناسان و کارکنان، کانون این موفقیت ها را تشکیل می داد و با این ره آورد مدیریتی که چشم انداز روشنی را برای سال جاری پیش روی ما قرارمی دهد، تلاش خواهیم کرد که در سال جدید شعبات و واحدهای بانک انصار در دیگر استان ها نیز به سطح مطلوبی از تحول دست یابند.

مدیرعامل بانک انصار در پایان سخنان خود به موفقیت های بانک انصار در سال 1392 اشاره کرد و ضمن برشمردن مواردی از این موفقیت که کسب مقام نخست در کاهش معوقات، سود مطلوب برای سهامداران، افزایش سرمایه و انجام مسئولیت های اجتماعی در سطح ملی را شامل می شود از مدیران، کارشناسان و کارکنان بانک انصار خواست که در سال نو نیز کماکان، دست در دست یکدیگر بگذارند و به ارتقای بازهم بیشتر جایگاه بانک انصار در میان سازمان های فعال در حوزه مالی و بانکی و به تبع آن، رشد و توسعه اقتصادی و تجاری کشور یاری رسانند.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- عاشورا و تاسوعا
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج