بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

رئيس كل بيمه مركزي در پيام نوروي تاكيد كرد: صنعت بيمه كشور به عنوان يكي از تكيه‌گاه‌هاي حيات اقتصادي و اجتماعي جامعه ايراني نيازمند باز‌مهندسي و بازآرايي براساس موازين و معيارهاي ‌تجربه شده بيمه‌گري است.

محمد ابراهيم امين گفت: نقش بيمه مركزي به عنوان مقام ناظر، برقراري نظم و انضباط و پايش عملكردها بر اساس موازين، مقررات و قوانين حاكم است.

وي افزود: تدارك نرم‌افزارها و سخت‌افزارهاي لازم براي ايفاي اين مسئوليت خطير، بسترسازي اين حركت با عزم و اراده مديران و كاركنان بيمه مركزي و حمايت از حقوق بيمه‌گذاران در سامان درست و عقلاني كار بيمه‌گران ضروري است.

رئيس بيمه مركزي تاكيد كرد: شفافيت و پاسخگويي رمز موفقيت در كار بيمه‌گري است.

وي افزود: حمايت از بيمه‌گذاران بدون وجود بيمه‌گراني توانمند، قانون‌مدار و منضبط ميّسر نيست و سهامداران، مديران، كاركنان و نمايندگان شركت‌هاي بيمه هر يك ‌بايد به چارچوب‌هاي تعيين شده براي آنان پايبند و به تعهدات كتبي و شفاهي خود در مقابل بيمه‌گذاران مسئولانه عمل كنند.

محمد ابراهيم امين اظهار داشت: كارگزاران و ارزيابان خسارت در صورت پايبندي به حرفه‌اي‌گري، صداقت و بي‌طرفي، بازو‌هاي توانمند صنعت بيمه و همياران امين بيمه‌گر و بيمه‌گزار خواهند بود.

وي گفت: حرفه‌اي بودن، در پايبندي به اصول و استاندارد هاي آن حرفه تجلي مي‌كند و همه دست‌اندركاران صنعت بيمه ‌بايد واجد شرايط حرفه‌اي بودن باشند.

در همین زمینه بخوانید ...
عکس روز- عاشورا و تاسوعا
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج