بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

با توجه به اهمیت پروژه06 پاسداران، مهندس عباس محتاج طی پیامی از همکاری ها و مساعدت های دکتر قالیباف شهردار تهران در راستای پیگیری و صدور مجوزهای این طرح عظیم تقدیر کرد.
در بخشی از این پیام خطاب به دکتر قالیباف آمده است:
« عنایت و کمک جنابعالی در زمینه حل مشکلات پروژه پادگان حضرت جواد الائمه(ع)موجب شادمانی پرسنل ارجمند ارتش در آستانه سال نو شده و به مصداق عیدی به کام کارکنان ارتش حلاوت بخشیده و زمینه ارائه خدمات بیشتر این بنیاد به خانواده پرافتخارو سرافراز ارتش را فراهم کرده است».
مهندس محتاج در ادامه با اظهار آمادگی برای کمک های تخصصی بنیاد تعاون ارتش به شهرداری تهران در پروژه های مختلف شهری تأکید کرده است: «بی تردید این مجموعه نیز با تمام توان فرزندان ارتش ایران اسلامی آماده کمک به آن مدیریت شایسته در ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان عزیز تهرانی خواهدبود».
شایان ذکر است پس از پیگیری های متعدد و چندین ماهه و بعد از دیدار روز گذشته مهندس محتاج و دکتر قالیباف، کمیسیون ماده 5 شهرداری تهران طی جلسه ای با حضور تمامی اعضاء و پس از ساعت ها بحث و بررسی مجوز های لازم جهت اجرای پروژه 06 پاسداران را به بنیاد تعاون ارائه کرد تا فرصت خدمتی دیگر به پرسنل ارجمند ارتش در این بنیاد فراهم و به شایعات غیرواقع ماه های اخیر در این زمینه پایان دهد.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج