بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

صدور این مجوز ها در پی دیدار مهندس محتاج و دکتر قالیباف و با بررسی و تصویب درکمیسیون ماده5 اتفاق افتاد

رییس بنیاد تعاون ارتش صبح دیروز به منظور مذاکره با شهردار تهران وتسریع در روند اخذ مجوزهای قانونی و شروع عملیات اجرایی پروژه 06 پاسداران با دکتر قالیباف دیدار کرد.
مهندس عباس محتاج در این دیدار با اشاره به نگاه مثبت و سازنده شهرداری تهران به اجرای این طرح گفت: خرسندیم که شهردار محترم و مجموعه شهرداری تهران با درایت، اهمیت اجرای این طرح و تأثیرات آن بر توسعه امکانات رفاهی و خدماتی در شمال شهر تهران را درنظر گرفته و همواره با مجموعه بنیاد تعاون ارتش همراه بوده و سعی در پیشرفت اجرای این طرح داشته است.
مهندس محتاج از حمایت های دکتر قالیباف در این راستا تقدیر کرد و این اقدام را گامی ارزشمند و گران بها در انتقال امید و نشاط به خانواده بزرگ و سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست. وی همچنین عنوان کرد: بنیاد تعاون تمام نیرو و امکانات خود را برای بهره برداری از طرح 06 متمرکز کرده و سال آینده خبر های خوشی از این پروژه به همه پرسنل خدوم ارتش و شهروندان عزیز تهرانی خواهد رسید.
شهردارتهران نیز در این دیدار با تشکر از توجه توامان بنیاد تعاون ارتش به خدمت به پرسنل محترم ارتش و دغدغه های مدیریت شهری تهران در پروژه06، اظهار داشت: روند رو به توسعه همراه با مطالعات علمی لازم در پروژه های بنیاد تعاون ارتش قابل تقدیر بوده و شهرداری تهران مایل است از توانمندی ها و ظرفیتهای رو به رشد این بنیاد جهت ارائه خدمات بهتر شهری به شهروندان تهرانی استفاده نماید.
شایان ذکراست در ادامه این دیدار طرفین در خصوص فعالیت و ارائه خدمات بنیاد تعاون ارتش در پروژه های شهری به بحث و گفتگو پرداختند.
روز گذشته و پس از برگزاری کمیسیون ماده 5 شهرداری تهران، گزارش های مربوط به اراضی پادگان جوادالائمه(ع) قرائت و پس از ساعتها بررسی های لازم، مجوز های قانونی اجرای طرح 06 پاسداران صادر شد و بدین ترتیب مقدمات شروع عملیات اجرایی این طرح جهت رقم خوردن اتفاقی کم نظیر در روند ارائه خدمات بنیاد تعاون به پرسنل ارجمند ارتش فراهم شد.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج