بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

رییس بنیاد تعاون ارتش در دیدار با آیت الله محسن اراکی به توضیح اهم فعالیت های این بنیاد پرداخت.
مهندس عباس محتاج ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: بی شک رهنمودهای علمای عظام و روحانیت معزز در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش بسزایی دارد و در راه بهره مندی و استفاده از این رهنمودها، همه مجموعه های فعال در نظام، بیش از پیش باید بکوشند.
وی در ادامه اظهار داشت: بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تأکید بر خدمت رسانی به خانواده بزرگ ارتش، در چند ماهه اخیر به بحث توسعه جنوب شرق کشور ورود پیدا کرده است و با اراده جدی قدم در راه آبادانی این منطقه از ایران اسلامی خواهد گذاشت.
دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی نیز با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در مجموعه بنیاد تعاون ارتش، همه این اقدامات را باقیات الصالحاتی برای خدمت گذاران به مردم عزیز ایران دانست و ابراز داشت: امروزه خدمت در نظام اسلامی باید به منزله اطاعت و فرمانبرداری از فرامین خدای متعال باشد و به آن بعنوان بستری برای آباد کردن آخرت خود نگاه کنیم.
آیت الله اراکی همچنین با ابراز رضایت از ورود بنیاد تعاون ارتش به توسعه جنوب شرق کشور گفت: بسیار مسرت بخش است که در سطح کلان مدیریتی در مملکت به همه مسلمانان در هر جای ایران اسلامی به یک دید نگاه می شود و بی شک این اتحاد در بین مسلمانان در ایران موجب پیشرفت و ثبات امنیت در منطقه می شود. وی در ادامه از اراده نظام برای توسعه جنوب شرق قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد که با تداوم این اقدامات موجبات بهره مندی مردم در این منطقه فراهم آید.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج