بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

همایش های معتبر اقتصادی پیش روی کشور را بشناسیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بتاجا،در سه ماه آینده برخی از نهادهای علمی، اجرایی و رسانه ای اقتصادی کشور اقدام به برگزاری همایش هایی با تبیین فرصت ها و چالش های فراروی اقتصاد در سال جدید می پردازند که برخی از معتبرترین این همایش ها به شرح زیر است:

● همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال93
دانشکده اقتصاد(موسسه توسعه و تحقیقات اقتصادی) دانشگاه تهران و اقتصاد آنلاین

این همایش با نگاهی کاربردی به وضعیت سال آینده اقتصاد ایران قصد دارد تا تحلیلی واقع بینانه از شرایط کلان اقتصادی و نیز بازارهای مختلف را به مخاطبان خود ارایه کند.
برای اطلاع بیشتر به نشانی http://www.myevent.ir/investment93 بروید

● همایش فرصت های سرمایه گذاری در سال 1393 با همکاری روزنامه دنیای اقتصاد

در این همایش، کارشناسان سرمایه‌گذاری پیرامون بازارهای «مسکن و ساختمان»، «ارز و طلا» و «پول و سرمایه (بورس)» در سه پنل اختصاصی، استراتژی و عوامل تاثیرگذار بازارها در سال آینده را به تصویر کشیده و چشم‌اندازی از روند آتی آن ارائه می‌دهند. اولین پنل با عنوان «سرمایه‌گذاری در بازارهای با درآمد ثابت و پروژه‌ها» با سخنرانی، دکتر حسین عبده تبریزی، مشاور وزیر راه و شهرسازی، دکتر طهماسب مظاهری، رئیس‌کل سابق بانک مرکزی و دکتر ابراهیم ابراهیمی، مدیر مشاوره شرکت سرمایه‌گذاری نیکی گستر برگزار می‌شود.
«سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه» دومین پنلی است که با سخنرانی دکتر علی رحمانی، دبیرکل کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار، روح‌الله میرصانعی، مدیرعامل شرکت نیکی‌گستر، امیررضاحسنی عضو اصلی کمیسیون اقتصادی و بازرگانی دفتر مشورتی مجمع تشخیص مصلحت نظام، به بررسی چالش‌های سرمایه‌گذاری در سال بعد می‌پردازد. سومین پنل نیز با عنوان « ارز، طلا و مسکن، وسیله پس‌انداز؟» و با سخنرانی‌هادی کوزه چی، مشاور سرمایه‌گذاری، سید کمال سید علی، معاون ارزی سابق بانک مرکزی و محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور برگزار می‌شود. همچنین پیش از آغاز این مراسم دکتر صالح‌آبادی رئیس سازمان بورس اوراق بهادار، نکاتی را پیرامون این مباحث طرح خواهند کرد.
زمان: 10 اسفندماه 1392
مکان: اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران- تهران
تماس: 26206710

● اولین همایش ملی دوسالانه بازاریابی: فرصت ها و چالش ها

اين همايش در نظر دارد تا با مشارکت استادان، پژوهشگران و دانشجويان علم بازاريابي، مشاوران و مديران ارشد سازمان هاي دولتي و شرکت هاي خصوصي، ضمن ارائه موضوعات نوين در حوزه محورهاي مطرح شده، فضاي پويايي جهت تبادل دانش و تجربيات و ارتقاء دانش بازاريابي با هدف کمک به رشد و پيشرفت اقتصادي کشور فراهم سازد .در اين راستا از جمله برنامه هاي اين همايش به شرح ذيل مي باشد:
ترکيبي از نشست هاي علمي- پژوهشي، کارگاه کاربردي، تجربيات مديران موفق و سخنراني علمي از مزيت هاي مهم اين همايش مي باشد.
زمان: 10 و 11 اردیبهشت ماه 93
دبیرخانه: مشهد، میدان آزادی، پردیس دانشگاهی فردوسی مشهد، دانشکده علوم اداری و اقتصادی
تلفن: 8806341-0511
http://mktg1.um.ac.ir

● هشتمين همايش دو سالانه اقتصاد اسلامی “اخلاق در اقتصاد اسلامی و اقتصاد ايران”
دانشگاه تربيت مدرس / انجمن علمی اقتصاد اسلامی ايران

يکی از مسير‌های مهم اثر گذاری دين، فرهنگ و باورها بر اقتصاد، اخلاق است. همه انسان‌ها هر روزه با آن سر و کار دارند. اخلاق بستر ساز خوبی برای روان شدن فعاليت‌های اقتصادی و عملکرد بهتر بخش خصوصی و دولت در اقتصاد است. به علت اثرگذاری گسترده اخلاق، جايگاه آن در آيين-های گوناگون، فرهنگ‌ها و عملکردها بسيار برجسته است و بسياری از انديشمندان و صاحب نظران درباره آن سخن گفته و نوشته‌اند. آيين‌های خدايی و بشری به آن پرداخته‌اند و مکاتب فکری گسترده‌ای در اين زمينه شکل گرفته است. گفته می‌شود اخلاق پايه مهمی برای پيشرفت کشورها در زمينه‌های گوناگون مانند اقتصاد است. از اين رو موضوع هشتمين همايش دو سالانه اقتصاد اسلامی به اخلاق در اقتصاد اسلامی و اقتصاد ايران اختصاص يافته است تا شايد بتوان جايگاه و اثر گذاری اخلاق در اقتصاد ايران را بهتر شناخت و بر پايه ديدگاه‌های اسلامی برای آن سياست-گذاری و راهبری کرد.
زمان برگزاری: چهارشنبه 24/2/1393
محل برگزاری: دانشگاه تربيت مدرس نشانی دبير خانه همايش: تهران، تقاطع بزرگراه های جلال آل احمد و شهيد چمران، دانشگاه تربيت مدرس، پژوهشکده اقتصاد دبيرخانه همايش
تلفن: 82883908 – نمابر:88008571
– نشانی الکترونيکی: www.modares.ac.ir/eri – پست الکترونيکی: Res.edu@modares.ac.ir

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- عاشورا و تاسوعا
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج