بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

سومین جلسه کمیسیون مسکن با هدف بررسی آخرین اقدامات معاونت مسکن در رابطه با پروژه های مسکونی در دست اقدام تشکیل شد و اعضای این کمیسیون با رائه گزارشی به بررسی وتبادل نظر در این زمینه پرداختند.
رئیس بنیاد تعاون آجا که ریاست این جلسه را برعهده داشت با تأکید بر تسهیل شرایط تأمین مسکن برای واجدین شرایط، اقدامات صورت گرفته درخصوص ثبت نام کارکنان در پروژه 2000 واحدی آبشار 2 را بررسی کرد. مهندس محتاج همچنین تدابیر و راهکار های لازم درخصوص عملیاتی شدن به موقع برنامه اجرایی این پروژه در زمان مناسب را به مسئولین ذیربط ستادی ارائه نمود و در این رابطه برای ارائه برنامه زمانبندی منسجم و عملیاتی درخصوص این پروژه تصمیم گیری شد.
لازم به ذکر است که طرح مسکن آبشار 2 در محوطه ای به مساحت 200 هکتار از بهترین اراضی شهر مشهد با اجرای زیرساخت های اولیه و تسطیح و لایه کوبی در حال احداث می باشد. در این طرح، علاوه بر احداث واحد های مسکونی، احداث پارک چندمنظوره به مساحت 40هکتار، فضاهای مطلوب تجاری، اداری و تفریحی نیز در نظر گرفته شده است. واقع شدن آبشار2 در حدفاصل بزرگراه کلانتری و کمربند سبز 75 متری شهر مشهد و برخورداری از نمای دید کامل شهر و حرم مطهر رضوی از دیگر نکات مثبت این طرح می باشد.
در ادامه، بررسی چالش های پیش رو و ارائه راهکارهای مناسب در راستای برنامه تأمین مسکن و ارائه تسهیلات مربوط در سال جدید نیز در دستور کار این جلسه قرار گرفت.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج