بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

شرکت توسعه و عمران چیتگر با انعقاد قراردادی با شرکت آب و فاضلاب غرب تهران، 20 هزار انشعاب آب را برای شهرک مسکونی امام رضا(ع) خریداری کرد.
مهندس جوادی مدیرعامل شرکت توسعه و عمران چیتگر تصریح کرد: بی شک توسعه زیرساخت ها و تأکید بر افزایش سطح رفاه در شهرک مسکونی امام رضا(ع) از اولویت های کاری این شرکت خواهد بود.
نماینده شرکت آبفای غرب تهران نیز که برای امضاء این قرارداد در دفتر مرکزی بنیاد تعاون آجا حضور داشت، حمایت از شرکت های فعال در حوزه مسکن در خصوص واگذاری انشعاب و رفع موانع انتقال شبکه آب به پروژه های درحال ساخت را از ضرورت های کاری خود دانست.
مهندس آذر ابراز داشت: با انعقاد این قرارداد، واگذاری انشعابات قطعی شد و طبق تفاهمات صورت گرفته، در آینده ای نزدیک شاهد توسعه شبکه آب رسانی به بخش های مختلف پروژه مسکن امام رضا(ع) خواهیم بود.
شایان ذکراست شهرک مسکونی امام رضا(ع) از مجهزترین و مدرن ترین شهرک های مسکونی کلانشهر تهران در مجاورت اتوبان شهید همت و در غرب تهران با برخورداری از طبیعت پارک چیتگر و همسایگی دریاچه بزرگ خلیج فارس و واقع شدن در دامنه رشته کوه البرز با حدود 20000 واحد مسکونی توسط شرکت توسعه و عمران چیتگر در حال احداث می باشد.

در همین زمینه بخوانید ...
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج