بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران

رییس بنیاد تعاون ناجا به منظور تقویت زمینه های همکاری دوجانبه با بنیاد تعاون آجا با مهندس محتاج دیدار کرد.
سردارقنبرپور در این دیدار با تأکید بر لزوم شناسایی زمینه های همکاری دوجانبه با بنیاد تعاون آجا خواستار توسعه همکاری ها به جهت هم افزایی و بهره وری سیستمی در ارائه خدمات مطلوب تر به پرسنل محترم هر دوواحد شد.
وی همچنین خاطرنشان کرد هر دوبنیاد با انتقال تجارب غنی خود در حوزه های مختلف خدمت رسانی بتوانند از زوایای مختلف مدیریت و کنترل پروژه در حوزه های مختلف آگاهی یابند که گاهاً این نیاز دربرخی از حوزه ها احساس می شود.
در ادامه این دیدار رییس بنیاد تعاون آجا نیز با ابراز خرسندی از فضای مثبت بوجود آمده در جهت گسترش فضای همکاری با بنیاد تعاون ناجا، بر ضرورت حاکمیت روح خدمت در استراتژی مدیریتی در بنیادهای تعاون نیروهای مسلح تأکید کرد.
مهندس محتاج تصریح کرد: توانمندی های اقتصادی و صنعتی به دست آمده که امروز شاهد آن هستیم بی شک حاصل بهره گیری از تجارب و قدرت مدیریتی انسان های خدومی بوده است که در این راه ایستادگی کرده اند و کشور را در برخی حوزه ها از ذلت تسلط بیگانگان در تولید و خدمات رها کرده است. وی ادامه داد که امیدواریم بنیاد های تعاون نیروهای مسلح نیز که امروزه در امر سازندگی پیشتاز هستند با سرلوحه قراردادن فرامین مقام معظم رهبری در تحقق شعار حماسه اقتصادی با توسعه زمینه های همکاری دوجانبه، بیش از پیش بکوشند.
لازم به ذکر است که در پایان این جلسه طرفین درجهت برداشتن گام های عملی برای توسعه همکاری ها و ارائه خدمات مطلوب تر به پرسنل خود اعلام آمادگی کردند.

در همین زمینه بخوانید ...
برچسب ها
عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج