بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
فروش ویژه مسکن

تامین مسکن شخصی کارکنان غیور و زحمتکش آجا از عمده ترین دغدغه های فرماندهان و مسئولین و دلسوزان این قشر ایثارگر بوده و اقدامات فراوانی در این جهت انجام شده است لیکن با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی کارکنان همچنان به عنوان مشکل اساسی باقی مانده که اقدام در جهت مرتفع نمودن آن از اهم وظایف مسئولین می باشد.

با توجه به شرایط حاکم بر بازار و قیمت تمام شده مسکن خصوصا در شهرهای بزرگ علاوه بر طولانی شدن زمان ساخت، قیمت‌ها نیز افزایش یافته که تامین مسکن برای کارکنان بسیار سخت و حتی غیر ممکن شده است وتامین مسکن از طریق مشارکت در پروژه های عمرانی نیز بسیار زمان بر گردیده است.

در حال حاضر تعداد زیادی ساختمان با شرایط مسکن انبوه، حاصل از سرمایه گذاری در بخش مسکن در قالب مجموعه های مناسب، توسط بخش خصوصی احداث شده و حتی در مرحله کلید تحویل قرار گرفته که با توجه به شرایط فعلی بازار، موقعیت مناسبی را برای کارکنان با شرایط متفاوت مالی فراهم نموده. بتاجا بر اساس ماموریت خود تعدادی از این پروژه‌ها را شناسایی نموده تا با پرداخت وام طرح حکمت به کارکنان واجد شرایط در این پروژه‌ها که عموماً دارای وام های خود مالکی قرض الحسنه یا وام عقود اسلامی با شرایط بسیار مناسبی هستند، موقعیتی را فراهم نماید که در زمان کوتاه و با حداقل آورده بتوان واحدهای آماده را در اختیار گرفته و به کارکنان واگذار نمود.

در این راستا تعدادی از این مجموعه ها که مشخصات آن در ادامه آمده است جهت ثبت نام و خرید ارائه می‌گردد.

پروژه مسکونی بعثت

پروژه مسکونی شهریار

پروژه مسکونی امام حسن مجتبی (ع)

 

عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج