بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
سوالات متداول

کلیه سوال های ارسالی مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی این بنیادطی یک ماه اول سال ۹۳ پس از ارجاع به کارشناسان مربوطه و دریافت پاسخ مناسب از طریق همین پایگاه به اطلاع مخاطبان رسید.
بر اساس اعلام روابط عمومی بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران، تا کنون تعداد قابل توجهی سوال، پیام، انتقاد و تشکر به پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ارسال شده که همه این سوال ها در بازه های زمانی مشخص جمع گردآوری و بر اساس نوع درخواست به تفکیک حوزه های مختلف بنیاد دسته بندی و به کارشناسان و مدیران واحد ها ارجاع شده است.
بعمده این سوالات در حوزه مسکن و تحویل واحدهای مسکونی بود و پس از آن طرح های اقتصادی بنیاد و درخواست همکاری و اشتغال در اولویت های بعدی سوالات مخاطبان قرار داشت.
شایان ذکر است به زودی همه سوالات مخاطبان و خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف فعالیت بنیاد و خدمات قابل عرضه به پیوست پاسخ آن در قسمت “سوالات متداول” در پایگاه اطلاع رسانی بنیاد منتشر خواهد شد.
تعدادی از این پرسش ها و پاسخ ها را بخوانید…

افشین بشیرزاده : 
مدتی است که پنجره ساختمان خوابگاه علوم پزشکی واقع در میدان فردوسی خیابان غزالی که متروکه مانده است توسط معتادین و کارتون خوابها درآورده شده و آتشی که داخل ساختمان روشن میکنند همسایگان اطراف را اذیت میکند . در ضمن شبها مشغول درآوردن در ها و پنجره هاو سرقت آنها میباشند. به دانشگاه علوم پزشکی اطلاع داده شد که آنها گفتند که ساختمان را به بنیاد تعاون آجا فروخته اند . مراتب جهت هر گونه اقدام لازم جهت جمع آوری و مسدود کردن راههای ورودی اعلام میگردد. باتشکر
پاسخ مربوطه:
ضمن تشکر از انعکاس این مشکل توسط شما مخاطب گرامی به اطلاع میرساند در خصوص ساختمان مسکونی مذکور، مراتب به بازرسی بنیاد ارجاع شد و پس از هماهنگی های بعمل آمده و دستور ریاست بنیاد، تیم فنی و بازرسان موسسه مسکن سازان بنیاد تعاون ارتش به محل مراجعه نموده و ضمن تخلیه ساختمان از کلیه معتادان و ولگردها نسبت به پلمپ اقدام گردید. لازم به ذکر است به زودی محل مذکور تخریب و مجتمع مسکونی جدید احداث می گردد.

مهدی نباتیان: 
ایجاد ۱شرکت لیزینگ خودرو با توجه به خانواده بزرگ ارتش گام موثری در اعتلای خدمت رسانی به خانواده ارتش و کسب سود سرشار از این فرایند اقتصادی خواهد بود.
با تشکر و امتنان

پاسخ کارشناس معاونت: 
ایده مناسب و خوبی است که می توان در دستور کار قرار داد. پیشنهاد مذکور به مجموعه های بیمه صبا و بانک حکمت نیز ارسال می گردد تا اگر بستر مناسب فراهم شود مقدمات کار آغاز گردد.

احمد قاسمی :

با عنایت باینکه در اکثر خانوادههای نظامیان خوصوصأبازنشسته ها حداقل یک نفر دانش آموخته بیکار وجوددارد پیشنهاد میشود برای ایجادشغل مناسب به آنان از سرمایه های سرگردان این قشر و لو اندک بصورت متمرکز در صنایع تولیدی متنوع توسط بنیاد تعاون آجا استفاده شود هم کمکی به دولت محترم هست و هم امید به زندگی در جوانان جویای کاررا افزایش میدهد.
پاسخ کارشناس معاونت:
معاونت اقتصادی مجموعه ای از طرح های اقتصادی و تولیدی را آغاز نموده است که الویت استخدام با فرزندان خانواده بزرگ ارتش خواهد بود . بطور مثال طرح فولاد صائب نزدیک به ۱۰۰۰ نفر اشتغال زایی دارد که برنامه ریزی برای جذب فرزندان خانواده ارتش آغاز گردیده است.

علی : 
چگونه بفهمیم که مدارکمان به دستتان رسیده و اسامی ما در قرعه کشی ثبت شده است.

پاسخ کارشناس معاونت:
بطور قطعی برای ثبت نام شدگان پیامک تایید ارسال می گردد در غیر این صورت با شماره های ۲۲۹۸۵۵۴۰و۲۲۹۸۵۵۲۸ تماس حاصل فرمائید.

امین: 
با سلام اینجانب متولد ۱۳۶۸ صادره از تهران دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری و کارت پایان خدمت از بنیاد تعاون ارتش (بتاجا) می باشم در صورت جذب نیرو تقاضای کار را دارم.

پاسخ کارشناس معاونت:
بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر برنامه ای برای جذب نیوری قراردادی در سال ۱۳۹۳ ندارد. در صورت گشایش مراتب اعلام می گردد تا از طریق سایت منعکس شود.

مهدی صابری :

لطفا خواهشمندم شرایط و نحوه گرفتن امریه سربازی در بنیاد تعاون ارتش را برای من ارسال فرمایید.
با سپاس

پاسخ کارشناس معاونت:
با توجه به اینکه واگذاری کارکنان وظیفه به بتاجا از طریق ستاد آجا انجام می گردد لذا در مورد جذب نیروی وظیفه امریه دار می بایست از ستاد آجا استعلام گردد.

مهدی صفری : 
باسلام شرکت آفشید بزرگترین تولید کننده کارتریج پرینتر های لیزری در ایران در خدمت شماست.
پاسخ کارشناس معاونت:
با توجه به اینکه کلیه خرید های آمادی مورد نیاز بتاجا پس از بررسی پیرامون مناسبترین کیفیت و قیمت انجام می گردد لذا در برنامه های آتی از شرکت مذبور نیز استعلام خواهد شد.

احمد : 
باسلام بر رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خامنه ای وباسلام به مردان مرداین سرزمین ارتشیان دلاور .بنده پیشنهادمی دهم که کلمه بنیادتعاون آجارا مرسوم به کلمه طیبه قرارگاه قائم (ع)مزین بفرمایید باشد که ایشان پشتیبان مردان مرد این سرزمین ارتشیان دلاور باشد انشاالله
پاسخ:
عنوان هر سازمان بیان گر ماموریت محوله آن سازمان می باشد . اسا سنامه بنیاد تعاون آجا مصوب فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی ) بوده و قرارگاه قائم ( عج) یک یگان نظامی درتابعیت مستقیم ستاد آجا و با ماموریت خاص مربوط به خود تعریف گردیده است.

 

صلوات
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران