بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران
ثبت نام جدید در شهرک بزرگ چیتگر

Chitgar

با صدور اطلاعیه ای، شرایط و جزئیات ثبت نام جدید در شهرک مسکونی چیتگر اعلام شد. اطلاعات تکمیلی و همچنین متن اطلاعیه سامانه «بتاگویا» به شماره 6467-021 را می توانید در متن زیر مشاهده نمایید.

ثبت نام جدید در برج های بزرگ و هوشمند چیتگر

شرایط ثبت نام :
1: حداقل سنوات خدمت 15 سال (استخدام قبل از 78/12/29) حداقل سنوات خدمتی 10 سال (طبق مصوبات جلسه هیات مدیره در تاریخ 93.10.14 مقرر شد علاوه بر کارکنان با سنوات خدمتی 15 سال، تعدادی امتیاز نیز به کارکنان با سنوات خدمتی 10 تا 15 سال تخصیص یابد)
2: حداقل عضویت در طرح حکمت،60 ماه (5 سال )
3: عدم استفاده از تسهیلات ( زمین ، مسکن ، وام قرض الحسنه مسکن ) از دولت و آجا

زمان ثبت نام :

از 93/10/1 تا 93/11/30 بمدت دو ماه

محل ثبت نام :

کلیه شعب بانک حکمت ایرانیان در سراسر کشور

تسهیلات ویژه:
1:ثبت نام با کمترین پیش پرداخت فقط 5 میلیون تومان
2: تخصیص و پرداخت سقف وام قرض الحسنه حکمت به مبلغ 35 میلیون تومان با بازپرداخت اقساط 10 ساله بعنوان پیش پرداخت متقاضی (بر اساس تصمیم جلسه اخیر هیات مدیره طرح حکمت برای کارکنان با سنوات خدمتی 10 تا 15 سال؛ وام طرح حکمت به ثبت نام شدگان بدون در نظر گرفتن سنوات؛ مبلغ 350میلیون ریال تعلق می گیرد که 50 درصد آن به صورت نقدی و مابقی در اقساط 5ساله منظور خواهد شد.)
3: پرداخت مابقی در مدت 5 سال به صورت اقساط پلکانی
4: ارائه بسته های متنوع 33 تا 63 متری برای سهولت در انتخاب و مطابق با سلایق مختلف متقاضیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی بتاجا به نشانیwww.betaja.org و یا یگان خدمتی خود مراجعه و یا با شماره تلفن گویای 6467-021 تماس حاصل نمایید.

«متقاضیان گرامی برای دریافت پاسخ به 15 سوال متداول درباره ثبت نام در چیتگر، اینجا را کلیک کنید»

پروژه مسکن چیتگر

متن سامانه «بتاگویا»

متقاضیان محترم در هر ساعت از شبانه روز از طریق تماس با سامانه «بتاگویا» به شماره 6467-021 و انتخاب یکی از کدهای زیر، می توانند جزئیات ثبت نام را در قالب متن صوتی دریافت نمایند.

کد 1 : مشخصات عمومی پروژه
فاز جدید پروژه چیتگر در برج های بلند مرتبه به مساحت 240 هزار متر مربع در کنار برج های مسکونی ساخته شده، اجرا می شود. شهرک بزرگ مسکونی چیتگر در منطقه 22 شهر تهران در مجاورت دریاچه زیبای شهدای خلیج فارس، پارک بزرگ چیتگر ، باغ ملی گیاه شناسی ایران و کوهستان پارک شمال غرب تهران واقع شده است. این شهرک مدرن با مزیت بهره گیری از فضا های آموزشی، تفریحی و تفرجگاهی، تجاری و غیره در مجاورت شبکه اصلی اتوبان های تهران مانند بزرگراه های شهید همت و شهید حکیم، و چشم انداز بی نظیر طبیعت البرز قرار دارد. هم اکنون پس از ساخت صدها واحد مسکونی در شهرک چیتگر و سکونت صاحبان آن ها می توانیم با افتخار بگوییم که شهرک چیتگر یکی از بهترین نقاط مسکونی غرب تهران شناخته می شود.
کد 2 : شرایط عضویت در پروژه
– کارکنان شاغل ارجمند ارتش جمهوری اسلامی ایران، متاهل و با حداقل سنوات خدمتی 15 سال و همچنین کارکنان با سنوات 10 تا 15 سال، می توانند در این طرح ثبت نام نمایند.
– لازم بذکراست بازنشستگانی که از زمان اشتغال عضو طرح حکمت بوده و کماکان عضویت آنان استمرار دارد همانند شاغلین محسوب می شوند و آن دسته از بازنشستگانی که بعد از بازنشستگی به عضویت طرح حکمت در آمده اند برابر ضوابط ابلاغی ، از سهمیه تعیین شده استفاده خواهند نمود.
– عضویت حداقل 5 سال در طرح حکمت از شرایط لازم است و همکاران با سابقه بالای 5 سال عضویت در طرح حکمت، در اولویت قرار دارند.
– عدم استفاده از تسهیلات در بخش مسکن اعم از  زمین، مسکن مهر، پروژه های مسکونی، وام قرض الحسنه مسکن و مانند آن از طریق دولت ، آجا و بتاجا از دیگر شرایط لازم ثبت نام می باشد.
کد 3 : زمان ، مکان و نحوه پیش ثبت نام در پروژه
پیش ثبت نام صرفا از طریق شعب بانک حکمت ایرانیان در سراسر کشور و از اول دی ماه تا پایان بهمن ماه 93 انجام می شود و بدین منظور متقاضی می بایست با در دست داشتن اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه خود و همسر، بهمراه اصل و تصویر آخرین فیش حقوقی و کارت شناسایی به بانک مراجعه و مراحل ذیل را طی نماید:
1- گرفتن فرم از بانک و تکمیل آن توسط متقاضی.
2- واریز مبلغ 5 میلون تومان به حساب پروژه به عنوان پیش ثبت نام که الزامی می باشد .
کد 4 : قیمت و مساحت بسته های پیشنهادی
– قیمت پایه هر متر مربع مفید مسکونی2/900/000 تومان می باشد که بر مبنای قیمت فروش سال 87 همین پروژه به کارکنان و اعمال شاخص کل بهاء مورد تایید بانک مرکزی محاسبه شده است .
– مساحت قابل خرید برای هر نفر حداقل 33 متر و حداکثر 63 متر خواهد بود که ثبت نام 30 متر دوم در اختیار متقاضی می باشد.شایان ذکر است، 30 متر، شامل 5 بسته 6 متری خواهد بود.
تاکید می گردد هزینه های ضریب مرغوبیت طبقات ، موقعیت واحد ، انشعابات ، پارکینگ ، انباری و محوطه سازی و غیره در زمان انتخاب واحد اعلام و دریافت خواهد شد .
کد 5 : شرایط و نحوه پرداخت متقاضی
1- 35 درصد از مبلغ کل بسته انتخابی به عنوان پیش پرداخت در هنگام ثبت نام قطعی از عضو در یافت می شود . وام حکمت برای کل ثبت نام شدگان 35 میلیون تومان قرض الحسنه با بازپرداخت 120 ماهه می باشد که بهمراه اندوخته پس انداز حق عضویت و واریزی 5 میلیون تومان نقد در زمان پیش ثبت نام به عنوان آورده 35 درصد محاسبه می شود .
2- در صورتی که 35 درصد قیمت بسته پیشنهادی کمتر از مجموع وام حکمت و پس انداز عضویت و مبلغ 5 میلیون تومان واریزی اولیه باشد از 65 درصد باقیمانده کسر و مانده آن در 5 سال تقسیط می شود و در صورتیکه بیشتر باشد مبلغ کسری می بایست توسط عضو حداکثر تا پایان اسفند ماه سال 93 نقدا پرداخت شود.
3- قطع حق عضویت طرح حکمت متقاضی پس از برقراری اقساط وام انجام می گیرد و به همراه موجودی حق عضویت حکمت به حساب پروژه واریز می گردد .
4- 65 درصد باقیمانده از مبلغ کل بسته انتخابی نیز بصورت پلکانی در مدت زمان 5 سال و از ابتدای سال 94 تقسیط می گردد.
کد 6 : چگونگی بررسی و اعلام ثبت نام قطعی متقاضی
اطلاعات پیش ثبت نامی ها از طریق بانک حکمت به صندوق مسکن ارسال و استعلام سابقه تسهیلات نامبردگان از وزارت راه و شهر سازی، سامانه اطلاعات مسکن بنیاد تعاون و مدیریت مسکن نیروها توسط صندوق مسکن صورت می پذیرد . درصورت عدم احراز شرایط ، مراتب با ذکر علت به متقاضی اعلام و مبلغ واریزی عینا مسترد می گردد و نسبت به ادامه عضویت متقاضی نیز تعیین تکلیف خواهد شد.
افرادی که پس از استعلام های مربوطه حائز شرایط ابلاغی شناخته شوند جهت تشکیل پرونده وام حکمت و تکمیل واریزی پیش پرداخت مطابق با بسته انتخابی و تعیین سررسیدهای پلکانی اقساط 5 ساله فراخوان خواهند شد.

کد 7 : چگونگی ساخت و ساز پروژه و قرارداد
طراحی ، ساخت و نظارت پروژه با انتخاب مشاوران و مجریان متخصص و کارآمد و با رعایت استاندارد های لازم و قانونی با موسسه مسکن سازان وابسته به بنیاد تعاون تحت نظارت معاونت مسکن بنیاد در مدت زمان پیش بینی شده 5سال می باشد .
کلیه متقاضیان پروژه پس از قطعیت ثبت نام ، توسط معاونت مسکن بنیاد تعاون سازماندهی و در چارچوب همین دستورالعمل و شرایط اعلامی ، قرارداد فیمابین عضو با بنیاد تعاون تنظیم و مبادله خواهد شد.

کد 8 : نکات تکمیلی

1- متقاضیان در انتخاب بسته های پیشنهادی توانمندی اقتصادی خود را در مبلغ پیش پرداخت و اقساط پلکانی دوره 5 ساله مد نظر داشته باشند . عدم تعهد اعضا در واریز مابه التفاوت پیش پرداخت اولیه حسب بسته انتخابی و پرداخت بموقع اقساط، منجر به شمول جریمه دیرکرد و در صورت ادامه ، منجر به فسخ قرارداد و استرداد مبالغ پرداخت شده پس از کسر جریمه های متناسب می گردد . در صورت پرداخت زودتر از سررسید ، متقاضی مشمول امتیاز ویژه روزشمار خوش حسابی شده که هنگام انتخاب واحد برای ایشان لحاظ می گردد.
2- در صورتی که بسته های انتخابی متقاضیان بیشتر از مساحت عرضه شده باشد ، متقاضیان بر اساس جدول امتیاز بندی که حداکثر امتیاز برای سنوات عضویت درطرح حکمت می باشد اولویت بندی شده ونتایج حاصله اعلام خواهد شد.
3- هدف بنیاد تعاون از تسهیلات استثنایی و ویژه در این پروژه ، خانه دار شدن اعضا ، تامین و حفظ منافع آنان می باشد .لذا تاکید می گردد که اعضا تا مرحله انتخاب واحد که ارزش افزوده مناسب پروژه حاصل می گردد حق فروش و واگذاری امتیاز خود به غیر را نخواهند داشت و پس از آن نیز هر گونه نقل و انتقال امتیاز مشروط به ثبت در دفتر فروش املاک پروژه خواهد بود و در غیر اینصورت فاقد اعتبار و ارزش قانونی می باشد .

عکس روز- گرامیداشت هفته دفاع مقدس
پیشخوان
شرکت های تابعه
سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • سامانه ثبت نام مسکن سنندج